تلفن سانترال پاناسونیک هایبرید KX-T7730

  • تاریخ : دی ۹, ۱۳۹۷

توضیحات

تلفن سانترال هایبرید پاناسونیک KX-T7730

تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730 یکی از تلفن های سانترال این برند است که به عنوان تلفن اپراتوری برای مراکز سانترال کم ظرفیت مانند دستگاه سانترال KX-TES824 و KX-TEM824 مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید این تلفن هایبرید دارای چهار رشته سیم است و نمی توان از آن روی خطوط تلفن معمولی استفاده کرد.

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت

این تلفن دارای ابعاد ۱۸۳ × ۲۱۸ × ۱۰۷ میلی ‌متر و وزن ۰.۸ کیلوگرم است که در دو رنگ سفید و مشکی طراحی و تولید شده که به همین جهت می تواند با اکثر دکورهای اداری ست شود. بدنه ی این تلفن از جنس پلاستیک با کیفیت است که در برابر ضربات کوچک مقاوم است و اثر انگشت را جذب نمی کند.

نمایشگر

یک نمایشگر تک خط با قابلیت نمایش ۱۶ کارکتر روی آن وجود دارد. تنظیم کنتراست این نمایشگر از بخش تنظیمات امکان پذیر است. توجه داشته باشید که این نمایشگر ثابت است و قابلیت تنظیم زاویه دید را ندارد.

نمایشگر

چراغ زنگ

در قسمت بالا و راست صفحه نمایش یک چراغ زنگ وجود دارد که در هنگام زنگ خوردن، این چراغ چشمک می زند. این قابلیت می تواند در زمانی که صدای زنگ تلفن را کم کرده اید یا هنگامی که سر و صدای محیط زیاد است و ممکن است صدای زنگ را نشنوید بسیار مفید است و این چشمک زدن می تواند توجه شما را جلب کند تا متوجه شوید کسی در حال تماس با شما است.

چراغ زنگ

کلیدهای قابل برنامه ریزی

۱۲ کلید CO قابل برنامه ریزی در سمت راست این تلفن به صورت ستون زیر هم چیده شده و در کنار هر کدام یک باکس یادداشت وجود دارد. شما می توانید هر کدام از این کلید ها را برای تماس با خطوط داخلی مجموعه و یا خطوط تلفن شهری دیگر برنامه ریزی کنید تا تنها با فشردن آن با شماره های از پیش تعیین شده تماس بگیرد. در باکس کناری آن ها می توانید نام آن ها را یادداشت کنید تا به راحتی متوجه شوید کدام دکمه مربوط به چه مخاطبی است. این کلیدها دارای دو چراغ LED به رنگ‌ های قرمز و سبز هستند که وضعیت آن‌ ها را نمایش می دهد.

کلیدهای قابل برنامه ریزی

کلید های جانبی

در زیر کلید های برنامه ریزی یک کلید دایره ای با ۴ دکمه برای بالا-پایین-چپ-راست وجود دارد که برای مراحل برنامه ریزی و جا به جایی بین شماره ها و بخش های مختلف به کار می رود. سه دکمه SP-PHONE، REDIA و HOLD در کنار آن قرار دارند. در قسمت پایینی این نمایشگر کلیدهای INTERCOME، CONF، PROGRAM، PAUSE، TRANSFER، MESSAGE، FWD/DND، AUTO ANS، AUTO DIAL، FALSH/RECALL قرار گرفته ‌اند که هر کدام عملیات خاصی را انجام میدهند.(به دفترچه راهنمای تلفن مراجعه شود)

کلید های جانبی

کلید های شماره گیری

در قسمت میانی تلفن دکمه های شماره گیری وجود دارد که سایز نسبتا بزرگی دارد و اشتباه در شماره گیری را به حداقل می رساند. این دکمه ها هم برای شماره گیری عددی به کار می رود و هم برای تایپ حروف برای ذخیره مخاطبین و … می توانند به کار گرفته شوند.

کلید های شماره گیری

مکالمه دست آزاد

در زیر گوشی یک اسپیکر بزرگ و با کیفیت طراحی شده که می تواند تماس دست آزاد را فراهم کند. علاوه بر این قابلیت استفاده از هدست نیز در این تلفن وجود دارد و شما با اتصال هدست به پورت ۲.۵ میلی متری آن می توانید از مکالمه بدون استفاده از دست بهره ببرید. تنظیم بلندی صدای در این مدل امکان‌ پذیر است.

مکالمه دست آزاد

محصولات دیگر

باکس تلفن سانترال پاناسونیک Kx-TDE600
دوربین آنالوگ پاناسونیک WV- CF624
دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-SW598
دوربین آنالوگ پاناسونیک WV-CW314L
دوربین آنالوگ پاناسونیک WV-CF504
باکس سانترال KX-HTS32
باکس تلفن سانترال پاناسونیک KX-NS500
باکس سانترال پاناسونیک KX-TES824
مشاوره رایگان