دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500

سانترال پاناسونیک kx-ns500

سانترال پاناسونیک KX-ns500
Panasonic KX-NS500


مشخصات  سانترال ns500

 • مرکز  تلفن  هوشمند
 • پشتیبانی کامل از VOIP و پروتکل SIP
 • پشتیبانی ۶ پورت خط شهری به صورت پیش فرض
 • پشتیبانی ۱۸ پورت خط داخلی به صورت پیش فرض (۲ پورت دیجیتال و ۱۶ پورت آنالوگ)
 • قابلیت پشتیبانی حداکثر ۴۸ پورت خط شهری
 • قابلیت پشتیبانی حداکثر ۱۲۸ پورت خط داخلی

قیمت سانترال ns500

در تمامی سناریو هایی که در آن داخلی IP و یا لینک دستگاه از طریق شبکه مطرح است  سانترال NS500 با اختلاف بسیار از سانترال های قدیمی تر مقرون به صرفه میباشد.

برای استعلام قیمت سانترال تماس بگیرید

مزایا

 • کمک به کاهش هزینه ها
 • قابلیت افزایش ظرفیت
 • امکان استفاده از تجهیزات قبلی
 • پیاده سازی تحت شبکه IP
 • طراحی بر اساس تلفن گویای داخلی
 • راه حل مرکز تماس
 • رضایت مندی مشتری
 • راه حل بیسیم  (دکت)
 • یکپارچگی تلفن های سلولار
 • راه حل صندوق صوتی

امکانات سانترال پاناسونیک KX-NS500


۱- صندوق صوتی داخلی

طراحی بر اساس صندوق صوتی داخلی،به این ترتیب شما میتوانید تمام آپشن های موجود در TVM ورژن ۳ را بدون تهیه دستگاه TVMجداکانه به شکل in Build ،پیاده سازی و بهره برداری کنید. (برای این منظور نیاز به کارت DSP و کات حافظه خواهد بود).

شما میتوانید ظرفیت TVM داخلی دستگاه را با افزایش کارت حافظه آن افزایش دهید. ضمن اینکه لایسنس مربوط به بکاپ گیری از حافظه ، این امکان را فراهم میکند تا شما بتوانید به شکل دستی یا با برنامه منظم از حافظه آن بکاپ گیری کنید. به این ترتیب شما از تهیه یک کارت حافظه با ظرفیت بالا بی نیاز خواهید شد و میتوانید فایل های قدیمی را روی یک سرور و یا یک USB ذخیره و نگه داری کنید.

سانترال پاناسونیک ns500
توضیح تصویر : سیستم سانترال پاناسونیک ns500

۲- سهولت نصب و راه اندازی

راه اندازی و نصب سانترال مدل NS500  از طریق وب سرور صورت میگیرد و برای راه اندازی نیاز به نصب برنامه یا درایور خاصی نیست . ضمن اینکه متود برنامه ریزی دستگاه عینا بر اساس نرم افزار NCP/TDE/TDA و TVM طراحی شده و از هیچ پیچیدگی برخوردار نیست.

۳- طراحی شده بر اساس سیستم تلفن گویا و سرپرستی خودکار

دستگاه سانترال NS500-KX بر اساس یک قابلیت استاندارد میتواند مشتری را به کاربر مناسب و یا اپراتور مورد نظر وصل کند.این امر بر اساس یک راهنمای صوتی چند مرحله ای صورت خواهد گرفت. بر اساس این کارایی امکان گذاشتن پیغام به کاربر مورد نظر در صورت عدم حضور هم وجود خواهد داشت.

۴- راه حل مرکز تماس

آپشن راه حل مرکز تماس شامل امکانات متعددی از جمله نوبت دهی و تخمین مدت زمان تقریبی انتظار در صف ،گزارشات کلی و جزئی از تماسها ،کاربران و کارمندان و …..

۵- ارتباطات یک پارچه

بر اساس این آپشن تلفن سانترال شما میتوانید با انتخاب بهترین روش با کاربران دیگر در ارتباط باشید این ارتباط میتواند بر اساس تماس با داخلی تماس با موبایل ،تماس با خانه ،ارسال ایمیل ،گذاشتن پیغام یا چت کردن باشد.

۶- پشتیبانی از پروتکل های تصویر

درطراحی سانترال ns500 ،پشتیبانی از پروتکلهای تصویر ۲۶۳.H و ۲۶۴.H نیز در گرفته شده. از این رو امکان برقراری تماس تصویری در شبکه وجود خواهد داشت . ضمن اینکه دستگاه هم خوانی بسیار بالاتری با تلفن های SIP برندهای دیگر خواهد داشت. تلفن های SIP جدید و مقرون به صرفه و با کارایی بالای خود را پیشنهاد میکند.

۷- راه اندازی داخلی خارج از دفتر ( داخلی های راه دور)

راه اندازی داخلی خارج از دفتر ( داخلی های راه دور)  اگر شما دست رسی به شبکه اینترنت یا اینترانت دارید سانترال پاناسونیک مدل ns500  این امکان را فراهم میکند که تلفن های تحت شبکه خارج از محدوده دفتر ،مثلا در خانه و یا شعب به راحتی راه اندازی کنید. این ارتباط میتواند توسط تلفن های همراه هوشمند و نرم افزار های کامپیوتری هم برقرار شود. ضمنا شما میتوانید امکان برقراری یک تماس تصویری ( H264-H263)  را هم داشته باشید.این در حالی است که شما برای راه اندازی تلفن های تحت شبکه برای دستگاه سانترال NS500 نیاز به روتر و یا تجهیزات جانبی خاصی در خارج از دفتر نخواهید داشت. ( سانترال NS500-KX قابلیت پشتیبانی از تلفنهای IP سری NT و UT پاناسونیک و تمام PHONE SIP های استاندارد را خواهد داشت )

۸- چندین لایسنس پیش نصب

در سانترال پاناسونیک ns500 چندین لایسنس رایگان و دائمی از جمله ۴ داخلی IP ،۰ کانال UM و Basic CA برای تمام کاربران نصب میباشد. ضمنا با وجود امکان فراهم شدن فعال سازی آپشن های نیازمند به لایسنس به مدت ۰۲ روز و به شکل رایگان ،مشتری آگاهی کامل از کارایی و امکانات این آپشن ها خواهد داشت و برای فعال سازی می تواند بهتر تصمیم بگیرد.


دانلود راهنمای نصب سانترال ns500


دانلود کاتالوگ سانترال پاناسونیک ns500


 • تاریخ : دی ۱۰, ۱۳۹۷

محصولات مرتبط

دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-SW598
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل kx-t7703
صندوق صوتی پاناسونیک KX-TVM200
دستگاه سانترال KX-HTS32
تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک KX-NT543
باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100D
تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک KX-DT343
دوربین آنالوگ پاناسونیک WV-CF504
Call Now Buttonمشاوره رایگان