باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBA

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBA
Panasonic KX-TDA100DBA Digital Hybrid PBX System


  • دارای ۱ عدد کارت ۸ پورت خط شهری به صورت پیش فرض
  • دارای ۱ عدد کارت ۲۴ پورت داخلی آنالوگ به صورت پیش فرض
  • دارای ۴ داخلی دیجیتال به صورت پیش فرض
  • پشتیبانی از نمایشگر شماره به صورت پیش فرض
  • دارای ۱ عدد کارت گویای دو کاناله به صورت پیش فرض
  • دارای ۷ اسلات قرارگیری کارت

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBA

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل  KX-TDA100DBA

 این مرکز با ۷ درگاه  برای جای گیری کارتهای مختلف طراحی شده است .شرکت پاناسونیک برای بهبود رقابت در فضای کسب و کارهای کوچک تا متوسط و کاهش هزینه ها روی این دستگاه دو کارت KX-TDA1180 (کارت ۸ پورت خط شهری ) و KX-TDA1178 (کارت ۲۴ پورت داخلی آنالوگ ) و دو کانال منشی گویا بصورت فابریک قرار داده است . همچنین این دستگاه بصورت پیش فرض دارای ۴ عدد داخلی دیجیتال بوده و قابلیت نمایش شماره را نیز بدون گذاشتن کارت کالر آیدی دارد.پس هنگامی که شما این باکس را به صورت دیفالت خریداری مینمایید میتوانید از ۸ خط شهری ، ۴ خط داخلی دیجیتال و ۲۴ خط داخلی آنالوگ تعبیه شده بر روی این باکس استفاده نمایید . این دستگاه در حالت فول از ۱۱۲ خط شهری و ۱۷۶ خط داخلی پشتیبانی میکند .امکان متغیر بودن ظرفیت دستگاه با انتخاب کارتهای ورودی و داخلی وجود دارد این مرکز دارای پورت USB جهت اتصال به کامپیوتر جهت برنامه ریزی می باشد. این دستگاه را نمیتوان با تعویض CPU به دستگاه KX-TDE100 تبدیل نمود و همچنین امکان استفاده از تلفن های هایبرید (KX-T77xx) روی این مرکز وجود ندارد . از جمله مزیت های این دستگاه علاوه برافزایش  تعداد درگاه ها نسبت به باکس TDA100 میتوان به کارت های داخلی آن نیز اشاره نمود ، کارتهای داخلی آنالوگ این مرکز از ۱۶ به ۲۴  پورت افزایش داده شده که این افزایش به میزان قابل توجهی ظرفیت دستگاه را نسبت به TDA100  بالا می برد و به نوعی  جایگزین بسیار مناسبی برای باکس TDA200  می باشد. این دستگاه با خطوط PRI-E1 ساز گار می باشد و همچنین قابلیت اتصال به سیستم پردازش صدا را دارا می باشد

اگرچه دستگاهTDA100DBA تحت شبکه نیست اما قابلیتVOIP GATEWAY و VOIP EXTENTION را از طریق گذاشتن کارت میتوان به آن اضافه کرد که در ذیل به آن اشاره میشود .

۱-Voip Gateway : با گذاشتن کارت مدل KX-TDA0490 امکان ۱۶ ارتباط داخلی همزمان را با مراکز دیگر پیدا می کند. که مهمترین ویژگی استفاده ی آن کاهش هزینه های تلفن و دسترسی آسان بین کاربران دو مجموعه می باشد .

۲- Voip extention : با گذاشتن کارت KX-TDA0470  روی این دستگاه شما قادر خواهید بود ۱۶ داخلی IP در مرکز خود اضافه کنید که در این حالت صرفا تلفن های تحت شبکه پاناسونیک استفاده خواهد شد و بهترین مزیت آن کاهش هزینه کابل و کابل کشی برای داخلی های IP و سهولت جا به جایی کاربران از محلی به محل دیگر است.

همچنین اگرچه این دستگاه پورت LAN  ندارد اما با گذاشتن کارت CTI LINK مدل KX-TDA0410 این قابلیت برای این باکس فراهم می شود و می توان آن را از طریق شبکه برنامه ریزی نمود. ضمنا این دستگاه با خطوط PRI-E1 نیز ساز گار می باشد و همچنین قابلیت اتصال به سیستم پردازش صدا(KX-TVM200 , KX-TVM 50) را دارد که این مراکز در کنار سانترال قرار گرفته علاوه بر آن راه اندازی منشی گویا (معرفی شرکت و تعریف داخلی های مختلف) قابلیت صف بندی برای تماس گیرنده ها و همچنین گرفتن پیغام ایشان را دارد .همچنین این دستگاه قابلیت اتصال بی سیم های دکت را نیز دارا می باشد که با گذاشتن کارت دیجیتال مدل KX-TDA0172 و آنتن های مربوطه فراهم می شود.

  • تاریخ : دی ۱۰, ۱۳۹۷

محصولات مرتبط

تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک KX-DT346
تلفن سانترال KX-TS500
دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک KX-DT546
دوربین آنالوگ پاناسونیک WV- CF624
باکس سانترال پاناسونیک Kx-TDE600
دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-SW598
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل kx-t7703
Call Now Buttonمشاوره رایگان